петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Се разведува Нивес Целзијус

nives

Поврзани вести

По девет години брак, Нивес Зељковиќ и Дино Дрпиќ се разведуваат, јавува хрватски „Стори“.

Иако до сега неколку пати се разделуваа, загрепскиот фудбалер и писателката неодамна се одлучиле на овој чекор, што во екслклузивна изјава за „Стори“, потврдила Нивес.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести