недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Се самоуби 28- годишен скопјанец во Бутел

Самоубитвото се случило во населбата Бутел, на улицата Босна и Херцеговина.

policija-stop-500

Последни вести

Скопјанец  на возраст од 28 години, денеска околу пладне се фрлил од шестиот кат од зградата во која живеел. Самоубитвото се случило во  населбата Бутел, на улицата Босна и Херцеговина.

Според првичните информации, се работи за лицето Стојан С.
Полицискиот увид е во тек.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести