недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Се самоуби момче од Кавадарци

police-line-do-not-cross-tape-at-crime-scene-1-2000x1349

Поврзани вести

Момче од Кавадарци се самоуби скокајќи од поткровје.

Кога дошла Итната помош момчето не покажувало знаци на живот. Се обиделе да го реанимираат на самото место и во кавадаречката општа болница, но без успех, момчето починало.

Телото е предадено на обдукција за да се видат вистинските причини за смртта.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести