сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Се судрија два автобуси кај Клинички центар

avtobusiii500

Последни вести

Утринава околу 10.20 часот, на булеварот Мајка Тереза се судрија два авотбуси, еден приватен и еден  автобус на ЈСП и двата со број 9.

Несреќата се случила во близина на влезот на Клиничкиот центар, а како што информираат од полицијата причинета е само материјална штета. Повредни лица, за среќа, нема.

 

Најчитани вести