среда, 16 август 2017  |  Вести денес: 38

Се судрија мотор и автомобил во центарот на Скопје (ФОТО)

Полицијата изврши увид на местото на несреќата, а информации за повредени лица засега нема.

5

Последни вести

Тешка сообраќајна незгода се случи денеска во центаот на Скопје, во близина на Клубот на пратениците.

Во сообраќајката учествуваа автомобил „мерцедес“ и мотор.

Полицијата изврши увид на местото на несреќата, а информации за повредени лица засега нема.

4 5

Најчитани вести