понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Се заканил со нож и од девојка украл 50 евра

g_noz

Поврзани вести

Дваесет и осумгодишниот И.Н. доби кривична пријава бидејќи украл 50 евра од дваесет и тригодишна девојка.

Тој во Куманово, на ул.„Киро Антески“,со закана со нож и физичка сила извршил разбојништво над Х.А.(23) од Куманово, при што и одзел 50 евра.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести