петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Се залепиле за време на секс

vater407

Последни вести

Една италијанска двојка одморот ќе го памети цел живот, бидејќи додека воделе љубов во морето тие успеале да се „заглават“.

Двојката уживала во интимните активности во морето, ама завршија во болница. Имено момчето и девојката се залепиле во текот на сексуалниот однос поради вакумот што го предизвикува водата.

Поради ефектот на вакум, двојката буквално станала едно. Безбедно се одвоени откако доктор и ја проширил матката на жената.

Итната помош потоа ги префрлила до болница каде докторот успеал да ги раздвои со одреден зафат.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести