петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Седмооделенец уценувал помала ученичка со снимка од орален секс

100045_1013-mobilni-porno-foto-a-isakovic_f

Последни вести

Тринаесетгодишен ученик во основно училиште во Бор уценувал ученичка од шесто одделение со снимка од орален секс.Малолетникот наплатувал 200 динари за гледање на снимката.

Освен тоа што ја покажувал снимката тој на едно момче му наплатил 1000 динари за да му ја префрли снимката.

Ученикот на избришал снимката откако класниот раководил го повикал и му ја побарал.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести