петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Секс играчка „гризачот Суарез”

suarez

Поврзани вести

Во продажба се појавија и секси играчка со ликот на напаѓачот на Ливерпул и Уругвај. Таа е наменета за жени и главно за нивните брадавици. Оваа екстра продажба оди на он-лајн во Шведска од “Оливер&Ева” и чини околу 33 евра.

“Ако вашата партнерка сака да и ги гризните брадавиците, направете го тоа со “гризачот Суарез”. Може да се регулира степенот на гризењето во зависност од расположението”, пишува на сајтот од продавницата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести