вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

SELECT Promo S за 499 ден/месечно

one-645x360

Поврзани вести

Од 17 април, ОНЕ воведува уште еден промотивен тарифен модел во мобилен постпејд. Најконкурентниот тарифен модел на пазарот, новиот SELECT Promo S на ОНЕ е достапен за месечна претплата од само 499 денари, а со него корисниците добиваат:

• Неограничени разговори кон сите национални мрежи
• 3 GB мобилен интернет и
• Одличен смартфон LG Optimus L1 II за 0 денари или попуст од 3000 денари за телефон по избор на корисникот

SELECT Promo S е достапен за нови корисници, но и за обнови во резидентен и бизнис сегмент со договор на 24 месеци.

Понудата е промотивна и важи ограничен временски период.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести