вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Жешки селфија на познати во бикини

Жешки селфија на познатите во бикини

Жешки селфија на познатите во бикини

Поврзани вести

Познатите убавици се нвикнати папраци да ги фотографираат во костими за капење, но што се случува кога нема фотограф во близина? Иако, тие во главно прават се’ да не дојде до тоа, ако се случи некогаш да нема кој да ги слика – самите го прават тоа. За да не се случи да помине ден без објава на социјалните мрежи, тие прават селфи.

Џенифер Лопез ги почести своите фанови со селфи во горниот дел на бикините. Пеачката покажа како изгледа без шминка, но и дека има бујно деколте дури и со популарните „тријаголници“, без потпунки.

jenifer-lopez

Кога Хјди Клум ќе посака со фановите да сподели фотографија со некој преубав пејсаж, таа се погрижува нејзиното беспрекорно тело да биде дел од фотографијата.

haji-klum

А, Ким Кардашијан ни случајно нема да испушти можност да го фотографира своето тело од соодветен агол. Што ќе забележи можност, таа го зема телефонот во рака и слика. Се разбира, кај неа ретко се случува да нема папараци ки тоа ќе го направат наместо неа, но во повеќе, глава не боли.

kim-kardasijan

Кара Делевињ сакалла да се пофали со убавиот поглед од балкон, со новите брезлетни и фантастчното тело. Оваа британска убавица одлучила своите фанови да ги одведе со себе на Бали.

kara

Деми Ловато и нејзиното селфи припосета на Бразил. Но, за да не открие се’, ја искористила алатката со што направила нејзната задница само да се наѕира.

demi

Бар Рафаели сака да се слика, и кога другите тоа го прават и кога е сам свој мајстор. На преубавата плажа одлучила да овековечи момент на целосен мир, а покрај фотографијата напишала дека денот е идеален за мечтаење.

ra

Кендал Џенер од својата сестра Ким научила како да направи совршен селфи, па на својот инстграм често споделува вакви фотографии.

kendal

Најчитани вести