петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 55

Семејна трагедија: Си ја заклал сопругата, па пробал да се самоубие

Ужасна семејна трагедија утрово го погоди Белград. Маж (63) со нож ја заклал сопругата (57), а потоа се обидел да си го одземе животот.

noz-krvav-noz

Поврзани вести

Ужасна семејна трагедија утрово го погоди Белград. Маж (63) со нож ја заклал сопругата (57), а потоа се обидел да си го одземе животот.

Како што јавуваат српските медиуми, според првичните и неофицијални информации, ужасната семејна трагедија се случила утрово нешто пред 9 часот во станбена зграда во белградската населба Коњарник.

Мажот во меѓувреме е префрлен во Ургентниот центар, а во тек е полицискиот увид.

Најчитани вести