Магазин

Серена Вилијамс рекламира секси долна облека

Серена Вилијамс рекламира секси долна облека

Најдобрата тенисерка на денешницата Серена Вилијамс сними реклама за новата колекција долна облека на брендот Berlei.

serenaaa_1

Триесет и три годишната тенисерка покажа интересна мешавина на стил и спортски дух додека ја рекламира долната облека.

serena_2

Рекламната кампања беше снимена во Мајами, а ќе биде објавена за прв пат во периодот кога Серена ќе ги отпочне натпреварите во Австралија Опен.

Во продолжение погледнете како изгледаше снимањето на рекламната кампања: