понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 51

Сергеј Трифуновиќ најден искасан и повреден на улица

sergej1

Поврзани вести

Актерот Сергеј Трифуновиќ ноќеска под непознати околности бил повреден во белградската населба Врачар, јавуваат српските медиуми.

Српскиот актер наводно е префрлен во болница поради бројни угризи на раката и со видлива повреда на главата.

Тој околу 4 часот утрото се нашол на улица на Врачар во Белград со бројни повреди во пределот на раката и со повреда на глава е пренесен во болница.

Не се познати околностите под кои Трифуновиќ е повреден.

Најчитани вести