среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Сергеј Трифуновиќ исфрлен од кафеана поради секс во тоалетот!

sergej

Последни вести

Сергеј Трифуновиќ уште долго ќе се сеќава на минатиот викенд кога со друштвото во една кафеана уживаше во музиката и алкохолот, а во раните утрински часови мораше да ја напушти во сосема поинакво расположение.

-Сергеј по доаѓањето веднаш го заврти вниманието на себе. Иако кафеаната беше полна до последното место тој инсистираше келнерот да му обезбеди маса. Веднаш потоа обожавателките почнаа да му приоѓаат барајќи му да се фотографираат со него – вели извор во кафеаната.

Тој додава дека Сергеј брзо си нашол девојка.

 -Во еден миг актерот се издвои од друштвото за да отиде во тоалет, а по него тргна и една непозната девојка. Тие се заклучија во кабината. Што правеа таму, можете само да претпоставите. Меѓутоа проблемот настана кога вработените во кафеаната ги замолија гостите да го напуштат локалот рано наутро, по крајот на работното време. Обезбедувањето мораше да интервенира бидејќи актерот сѐ уште беше во тоалетот со девојката. Тие заедно со еден пријател на Сергеј отидоа до таму за да ги замолат да излезат. Тоа не му се допадна на актерот, но сепак послуша – вели изворот.

Пријателите кои биле со Сергеј таа ноќ во кафеаната се колегите актери од Норвешка со кои го снимаше филмот „In order of disapperance“.

Сергеј Трифуновиќ не крие дека обожава да води љубов на јавни места.

-Најлудото место на кое водев љубов е Стариот град во Котор, на самиот врв сосе панорамата – своевремено изјави актерот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести