среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 33

Сериозно влошено здравјето на Анџелина Џоли

Иако во филмот за акционата хероинa Лара Крофт, се прослави како актерка со идеални облини, Анџелина сега изгледа болно.

angelina goli

Поврзани вести

Изгледа дека двојната мастектомија и стресот со кој што се борi, битно влијаеја на здравјето на 38-годишната Анџелина Џоли бидејќи по таа интервенција, актерката себе се донесе на раб на анорексија.

На аеродромот во Сиднеј изгледала многу слабо, што не би можела да го носи својот багаж ниту на своите деца, кои сами ги носеле своите работи. 

„Анџелина е перфекционист и никогаш не и’ е доволно добро. Постојано е на сет и од премногу работи заборава да јаде. Само пие вода и јаде овошје“, велат нејзините колеги.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести