четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Шерон Стоун доживеала уште еден мозочен удар?

sharon-stone-gi-1

Последни вести

Познатата актерка Шерон Стоун наводно завршила во болница овој месец по една хуманитарна вечера во Бразил.

Педесетгодишната Шерон поминала два дена лежејќи во кревет. Некои локални медиуми пишуваат дека доживеала мозочен удар, а други пишуваат дека е хоспитализирана поради инфекција.

Шерон Стоум во 2001 година, била хоспитализирана откако доживеала мозочен удар.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести