четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Сестра го прободела братот со нож при семејна расправија

g_noz1

Поврзани вести

Сестра го прободела братот со нож при семејна расправија со нивната мајка.

Шестнаесетгодишната ќерка физички ја нападнала својата мајка. При обидот мајката да го земе ножот на ќерката истата му нанела убодна рана на својот тринаесетгодишен брат, кој е пренесен и задржан на лекување во Медицинскиот центар Тетово.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести