сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Северина го откри она што сите не интересира

Severina_500

Последни вести

Северина е вистинска дива на која мажите и се восхитуваат, а жените и завидуваат. Голем број обожаватели се прашуваат: Дали постои некој посебен во нејзиниот живот?

Ако можеме да судиме според нејзините профили на социјалните мрежи, оваа пејачка со заводлива става и глас ужива во животот. Празниците ги помина заедно со синот Александар на скијање. Додека редовно ги известува своите обожаватели во Регионот за секојдневните активности, сите се прашуваат едно: Дали Севе има време за мажи?

Во неодамнешното интервју таа откри дека моментално во животот е сконцентрирана на други работи.

– Има некој кому му се допаѓам, но моментално не сум расположена, одговори таа.

Исто така, таа гордо изјави дека секогаш себе си ќе се става на прво место и дека ќе се бори за своето.

– Никогаш никого не сум го провоцирала прва, дури ни во училиштето кога се шегуваа со мене заради името Северина. Тогаш сакав да бидам Ивана, Тамара, појаснила таа за српски Курир.

Најчитани вести