недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Северина го разгоре интернетот: Поп дивата е бремена (фото)

Социјалните мрежи се разгореа откако на Инстаграм беа објавени овие фотографии.

seve-dubai

Поврзани вести

Северина и Игор Којиќ присуствуваа на една гала прослава, а фотографиите што нивните пријатели ги објавија открија новини.

The Great Gatsby #storyhr #halloffame #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Имено, дизајнерката Весна Споза покрај фотографијата на Северина и Игор стави хаштагови #baby и #boom, со што привлече голем број следбеници. Подоцна ги зимени хаштаговите, односно тргна се што се однесува на бебе.

@ Story Hall of Fame #storyhr #halloffame #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A photo posted by Severina Kojić (@severina) on

Покрај дизајнерката, Давор Гргин исто така објави фотографија на која е во друштво на Северина и на нејзиниот сопруг, а потоа и самата пејачка напиша занимлив коментар.

@severina #simply #elgant 🌺🌺🌺

A photo posted by Vesna Sposa (@vesnasposa) on

„Baby boom“, искоментира балканската поп дива.

Најчитани вести