недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

ФОТО: Северина со семејството на Игор го слави Божик

seve-igor-bozik

Поврзани вести

Хрватската пејачка Северина Којиќ го прослави православниот Божик во кругот на семејството на нејизниот сопруг Игор.

Во домот на пејачот Драган Којиќ Кеба беше весело. Пејачката на своето семејство и на пријателите на Инстаграм им го честита Божик и ја сподели семејната фотографија.

На моето семејство, на пријателите и на сите верници од православна вероисповест и на сите што денес слават им посакувам среќен Божик, напиша Северина.

Најчитани вести