понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Северина: Јас сум ангел на Викторија сикрет (фото)

seve_viktorija_angel

Последни вести

Северина секојдневно не бомбардира со провокативни фотографии на социјалните мрежи.

На последната фотографија, што пејачката ја објави на Инстраграм, таа тврди дека е Ангел на Викторија сикрет.

– Јас сум „Викторија сикрет“ модел. Тоа е толку голема тајна што ниту Викторија не знае, се пошегувала Севе на своја сметка, иако, ако судиме според фотографијата, таа може да се мери со познатите светски модели.

Најчитани вести