петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Северина на два степени по сандали се прошета низ Скопје

severinaa_1

Последни вести

Хрватската пејачка синоќа настапуваше на предновогодишна забава во Скопје за една приватна фирма. Северина го искористи тоа што се најде во Центар и излезе да се слика на мостот Око.

severinaaa_2

Без разлика што беше подготвена и облечена за настапот, со боси нозе, сандали и кусо здолниште, Севе позираше за „Инстаграм“ и на 2 Целзиусови степени, колку што вчеравечер беа измерени во главниот град.

Најчитани вести