четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Северина објави емотивна фотографија од семејството

Severina_500

Поврзани вести

Сексипилната пејачка Северина Вучковиќ повторно ги воодушеви своите фанови на Инстаграм.

Таа објави фотографија на која е заедно со своите баба и дедо.

seve

За фотографијата Севе напиша и емотивна песна и на тој начин покажа колку и значи семејството.

Фановите се воодушевија и не престанаа да ја споделуваат фотографијата.

Најчитани вести