петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Северина пак на јахта

seve

Поврзани вести

Северина се пофали со фотографии од одморот, а моментно се наоѓа на јахта. Оваа фотографија многумина ги потсети на приватниот видео-клип на кој Северина има секс со познат хрватски бизнисмен. Видеото беше направено на јахта!

Поради ова скандалозно видео, беше е и обвинета од нејзиниот поранеше партнер татко на нивното дете, во кое тој вели дека Северина треба да најде начин како ќе му објасни на синот за тоа видео.

Пејачката реши да се одмори на крајот на летото, период кој според нејзе е идеално време за одмор.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести