Магазин

Северина се разбуди покрај непознат маж во Белград

Северина се разбуди покрај непознат маж во Белград

Пејачката на обожавателите им посака Добро утро од Белград со фотографија на која заедно со неа позира и еден мистериозен маж.

seve_1

Северина (42), заедно со фотографијата додала и хаштаг „така се разбудив“.

Инаку познатата пејачка е во Белград по повод настапот во еден ноќен клуб кој ќе се одржи во четврток и во петок.