вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Северина се разбуди покрај непознат маж во Белград

seve_222

Последни вести

Пејачката на обожавателите им посака Добро утро од Белград со фотографија на која заедно со неа позира и еден мистериозен маж.

seve_1

Северина (42), заедно со фотографијата додала и хаштаг „така се разбудив“.

Инаку познатата пејачка е во Белград по повод настапот во еден ноќен клуб кој ќе се одржи во четврток и во петок.

Најчитани вести