сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 8

Северина со синот во Дизниленд

severina-630x518

Последни вести

Северина Вучковиќ заедно со своето синче Александар ужива во Дизниленд.

Покрај тоа што има одлична кариера и секогаш знае како да привлече внимание таа е и прекрасна мајка.

Таа на Фејсбук редовно ги радува своите фанови за случувањата од нејзиниот живот, а не изостануваат и моменти поминати со нејзиниот син Александар.

-Поздрав од најсреќното место на светот, напиша Севе на ФБ и објави фотографии со Александар во друштво на Мини Маус.

severina-630x518

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести