Магазин

Северина со задоволство би го избришала ова видео!

Северина со задоволство би го избришала ова видео!

Ова видео датира од времето кога хрватската популарна пејачка, Северна Вучковиќ, имала само 19 години.

Ако помисливте дека снимката има врска со нејзиниот фамозен „филм на јахта“, се лажете.

Малкумина се сеќаваат на почетоците на една од најпопуларните пејачки во регионов
Малкумина се сеќаваат на почетоците на една од најпопуларните пејачки во регионов

Се работи за настап на Северина од 1991 година, на почетокот од нејзината кариера. Ја изведува песната „To Love Somebody во дует со Зденка Вучковиќ, а колку нејзиниот изглед се сменил од тогаш, проценете сами.

 

Прочитајте повеќе:
Северина објави емотивна фотографија од семејството

ВИДЕО: Погледнете го најновиот спот на Северина

Северина: Да завршев факултет ќе работев за плата, сега морам да се глупирам