сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Северина во врска со синот на Кеба

naslovna-story-severina-1430219114-649945

Последни вести

Хрватската пејачка Северина откри дека е во врска со Игор Којиќ, синот на фолк пејачот, Драган Којиќ Кеба.

naslovna1

Нивната прва заедничка фотографија ќе биде објавена во новиот број на српскиот магазин Story.

Најчитани вести