петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 31

Северина „жешка“ и на студено време

severina-foto-instagram-1421092744-607201-468x650

Последни вести

Северина Вучковиќ зимскиот одмор го минува во австрискиот скијачки центар Насфелд, а на своите обожаватели редовно им приредува пријатни изненадувања со нови фотографии.

Овојпат на својот профил на Инстаграм постави фотографија од базен со врела вода. Меѓутоа, ништо не би било чудно доколку базенот не се наоѓа на отворено.

Со коментар „Студено и жешко, жешко, жешко“, Северина постави фотографија во костим за капење.

severina-foto-instagram-1421092744-607200

Најчитани вести