сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 21

Шабан Шаулиќ ги разгневи Босанците

saban-saulic-beretka-foto-prontskrin-1423392538-615002thbgtfhet54yh54r

Последни вести

Шабан Шаулиќ сите ги шокираше на најовото издание на ѕвездите на Гранд, откако се појави и седна на своето место со црвена беретка на главата.

Босанските медиуми за ова кренаа голема прашина. Тие го нарекоа Шабан четник, а во текстовите пишуваат дека иако пробале да му се јават за да побараат одговор каква порака сакал да испрати, тој не бил достапен.

Шабан по одредено време ја извади беретката од главата.

Најчитани вести