понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Шакира бремена по втор пат?

Шакира и Пике по втор пат ќе станат родители.

shakira

Поврзани вести

Низ медиумите се шушка дека популарната Шакира повторно е во блажена состојба.

Ваквите сомнежи таблоидите ги оправдуваат со фактот дека пејчката ги откажала сите настапи и гостувањето во Чиле, исто како што тоа го направила минатата година пред да го роди синот Милан, пренесуваат шпанските медиуми.

Неодамна Шакира за медиумите изјави дека сака на Милан да му донесе сестричка или братче. Пејачката и фудбалерот сеуште не се огласиле за оваа информација.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести