Магазин

Шерон Стоун: Задникот ми е како вреќа од кашкавал

Шерон Стоун: Задникот ми е како вреќа од кашкавал

Една од најзгодните актерки на светот Шерон Стоун (56) се пошегувала на сметка на својот целулит, откако медиумите објавиле фотографија од нејзиниот задник кој веќе не е толку совршен.

Фаталната русокоса признала дека престанала да вежба последните неколку месеци и дека е свесна дека медиумите ќе го зумираат нејзиниот задник за да прикажат колку има целулит.

„Мојот задник изгледа како вреќа од кашкавал“, се пошегувала Шерон која ги пре­тек­на­ла новинарите со непријатните наслови за нејзината позадина.

seron