среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Шерон Стоун: Задникот ми е како вреќа од кашкавал

seron stoun

Последни вести

Една од најзгодните актерки на светот Шерон Стоун (56) се пошегувала на сметка на својот целулит, откако медиумите објавиле фотографија од нејзиниот задник кој веќе не е толку совршен.

Фаталната русокоса признала дека престанала да вежба последните неколку месеци и дека е свесна дека медиумите ќе го зумираат нејзиниот задник за да прикажат колку има целулит.

„Мојот задник изгледа како вреќа од кашкавал“, се пошегувала Шерон која ги пре­тек­на­ла новинарите со непријатните наслови за нејзината позадина.

seron

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести