петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Видео: Шест лица убиени во САД, четири од нив деца

police-line-do-not-cross-tape-at-crime-scene-1-2000x1349

Поврзани вести

Американската полиција уапси маж во близина на Хјустон, кој по семејна расправија убил шест луѓе, од кои четири деца.

Една тинејџерка е во критична состојба откако е погодена во глава, но успеала да го идентификува напаѓачот.

Полицијата пристигнала во куќата околу 18 часот по локално време, каде пронашла тела на три деца и двајца возрасни. Четвртото дете починало во болница.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести