среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Шестмина повредени во сообраќајка кај Гостивар

soobrakajka

Поврзани вести

Шест лица се повредени во сообраќајна несреќа што вечерва се случила на излезот од Гостивар.

Според првичните информации до полицијата, несреќата се случила пред околу еден час и во неа повредени се шест лица, од кои еден  е тешко повреден.

Детаљи за несреќата се очекуваат наскоро.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести