недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Шетајќи по улица бил погоден од дијабола

pistol

Поврзани вести

Штипјанец шетајќи се по улица ил погоден од дијабола во раката.

Тој бил погоден со дијабола од воздушна пушка од непознато лице. Се превземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести