петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Штипјанец ја обљубил својата малолетна братучетка

силување

Последни вести

Триесет и тригодишниот С.Ѓ. од Штип доби кривична пријава бидејќи извршил полов напад врз малолетно дете.

Пријавениот во текот на месец декември 2013 година во попладневните часови додека бил на гости кај својата малолетна братучетка извршил обљуба над истата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести