вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Штипјанец се самозадоволувал пред 20.годишна девојка

policija1-630x420

Поврзани вести

Во Штип, било пријавено дека Т.З. (36) од Штип, извршил задоволување на полови страсти пред дваесет годишна девојка исто така од Штип.

Т.З. е приведен и по целосно расчистување на случајот против истиот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести