петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Што прави Северина во 5 часот наутро?

seve_5

Последни вести

Додека чекаше да и пројде несоницата, познатата пејачка се обиде да го потроши времето така што фотографираше неколку „селфи“ фотографии. Таа објави неколку вакви фотографии на социјалните мрежи.

seve_1 seve_2

Северина синоќа имаше концерт во Дубровник, но очигледно по настапот немала огромна желба за спиење.

seve_4

Додека се бореше со несоницата познатата Севе објави неколку „селфи“ фотографии на социјалните мрежи.

seve_3

„Да спијам… да сонувам можеби“ , напишала веднаш до фотографиите.

Најчитани вести