вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

„Со сила не можеш да му дадеш“

Зоран Заев ќе остане запаметен по неверојатните гафови, лапсузи и нелогичности.

дадеш

Поврзани вести

Погледнете ја компилацијта од гафовите на лидерот на СДСМ, Заев, која е хит на социјалните мрежи.

Најчитани вести