недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

ФОТО:Шилегов, со потсмев за бадниковата вечер

petre-silegov-500

Последни вести

Портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов, наместо да им го честита празникот на граѓаните, тој со потсмев говори за Бадник, пишува „Курир“.

Порталот го пренесува статусот на гласноговорникот на Зоран Заев на неговиот Фејсбук профил и наведува дека Шилегов на Бадник покажа целосно непочитување кон граѓаните кои синоќа беа собрани со семејствата на бадникова вечер.

silrgov-status-fb-640x178

Шилегов со потсмев за бадниковата вечер, преку својот Фејсбук профил покажа целосно непочитување до сите Христијани.

Најчитани вести