среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Син претепа татко до смрт

полиција

Последни вести

Б.М. (55) од Битола го претепал својот татко Трајко М.(82) до смрт, соопшти полицијата.

Немилиот настан го пријавил Б.М. вчера околу 5:50 часот.

Екипа на СВР Битола врши увид и работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести