вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Синоќа ограбен скопјанец во Центар

grabez

Последни вести

Вчера, во 22 часот на улицата Филип Втори Македонски, на С.С.(19) од Скопје, разбојници му ја одземале чантата во која тој имал лични документи, парични средства како и други предмети со што се стекнале со противправна имотна корист од 3,500 денари.

Полицијата презема мерки за расчистување на настанот.

Најчитани вести