петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Синот на Цеца и обезбедувањето претепаа две лица на „River“

veljko-raznatovic-damir-dervisagic-1388235863-419119

Поврзани вести

Две млади момчиња, Алекса П. (1996) и малолетниот А.Р. (1997) синоќа пристигнале во белградскиот Ургентен центар барајќи лекарска помош поради повреди здобиени околу 2:30 часот по полноќ пред спавот „River“.

Според неофицијални информации, момчињата тврдат дека повредите ги добиле во тепачка во која наводно учествувал Вељко Ражњатовиќ и неговото обезбедување.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести