Балкан

Синот на Цеца и обезбедувањето претепаа две лица на „River“

Синот на Цеца и обезбедувањето претепаа две лица на „River“

Две млади момчиња, Алекса П. (1996) и малолетниот А.Р. (1997) синоќа пристигнале во белградскиот Ургентен центар барајќи лекарска помош поради повреди здобиени околу 2:30 часот по полноќ пред спавот „River“.

Според неофицијални информации, момчињата тврдат дека повредите ги добиле во тепачка во која наводно учествувал Вељко Ражњатовиќ и неговото обезбедување.