недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

„ Сите наши кодоши“

Промоцијата ја организираше Универзитетската библиотека Св. Климент Охридски, а промотор беше Јордан Плевнеш.

download (3)

Последни вести

Денеска во Битола беше промовирана книгата „ Сите наши кодоши“ од Зоран Пејковски.

Промоцијата ја организираше Универзитетската библиотека Св. Климент Охридски, а промотор беше Јордан Плевнеш.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести