четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 47

СКАНДАЛ: Министерот Алаѓозовски пиштол гол! (ФОТО 18+)

Според информациите, фотографијата на која министерот Алаѓозовски е пиштол гол и на која се гледаат неговите интимни делови е објавена пред околу петнаесеттина години во 62-риот број на списанието „Маргина“.

alagjozovski-640x482

Последни вести

На социјалните мрежи се појави скандалозна фотографија на новиот министер за култура во сдсмовската влада на Зоран Заев, Роберт Алаѓозовски, објави порталот „Журнал.нет“.

Според информациите на интернет порталот, фотографијата на која министерот Алаѓозовски е пиштол гол и на која се гледаат неговите интимни делови е објавена пред околу петнаесеттина години во 62-риот број на списанието „Маргина“.

Роберт Алаѓозовски

Најчитани вести