петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Скарлет Јохансон тајно се омажи за француски новинар?

scarlett

Последни вести

Минатата недела папараците ја уловија Скарлет Јохансон со прстен на рака, што веднаш ги поттикна шпекулациите за тајна венчавка.

Како што пишуваат странските медиуми, наводно Скарлет се омажила за нејзиниот вереник Ромеин Дауриак.

Наводно, убавата актерка која пред три месеци се породи, се венчала со францускиот новинар веднаш по раѓањето на ќерката Роуз. Интимната церемонија била извршена во најголема тајност.

Најчитани вести