Магазин

Скарлет Јохансон тајно се омажи за француски новинар?

Скарлет Јохансон тајно се омажи за француски новинар?

Минатата недела папараците ја уловија Скарлет Јохансон со прстен на рака, што веднаш ги поттикна шпекулациите за тајна венчавка.

Како што пишуваат странските медиуми, наводно Скарлет се омажила за нејзиниот вереник Ромеин Дауриак.

Наводно, убавата актерка која пред три месеци се породи, се венчала со францускиот новинар веднаш по раѓањето на ќерката Роуз. Интимната церемонија била извршена во најголема тајност.