понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Скопјанец олеснет за околу 620 илјади денари

g_kradec

Поврзани вести

Околу 620 илјади денари биле украдени од куќата на триесетгодишниот Ј.М. од Скопје.

Крадецот одзел разновиден златен накит и часовници.

Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести