четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Скопјанец претепан во Т.Ц. „Чаирчанка“

Скопјанец претепан во Т.Ц. „Чаирчанка“

Скопјанец претепан во Т.Ц. „Чаирчанка“

Последни вести

Денеска во 1.36 часот од Ургентен центар „Мајка Тереза“ било пријавено дека кај нив било донесено повредено лице. Се работи за лицето А.А. (27) од Скопје кој бил повреден при физички напад кој се случил  во Т.Ц. „Чаирчанка“.

Од страна на лекар му биле констатирани тешки телесни повреди. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести