четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 39

Скопјанец застрелан во Визбегово

pistol

Последни вести

Триесет и деветгодишниот Р.С. бил застрелан од огнено оружје вчера пред угостителски објект во скопско Визбегово.

Тој појаснил дека откако го паркирал своето возило пред угостителски објект и излегол од истото во него било пукано од страна на непознато лице. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести